Boris Vrhovski vlasnik je OPG-a ZAGORSKI PURAN, koji se bavi uzgojem zagorskih purana već 20 godina. Osnivač je zadruge i udruge kao temelj za pokretanje procesa zaštite geografskog podrijetla zagorskih purana na nacionalnoj razini, a kasnije i na europskoj razini.
Po dobivanju oznake kvalitete, kontinuirano stavlja na tržište proizvod zagorski puran sa zaštićenom oznakom geografskog podrijetla. Gospodarstvo ima registrirani objekt za klanje peradi i lagomorfa na gospodarstvu podrijetla.
Uzgojem i cjelokupnom proizvodnjom bave se članovi uže obitelji. S ciljem diversifikacije poslovanja, okrećemo se turizmu te gostima i grupama nudimo mogućnost obilaska gospodarstva, edukacijske radionice, kulinarski šou, kušaonicu zagorskih purana i slično.