Obiteljsko pčelarstvo Knežević s tradicijom proizvodnje započinje od 1974. godine i smješteno je u Šiškovcima u apsolutno ekološkom okruženju obraslim samoniklim biljem, rascvjetalim voćnjacima, livadama i starim slavonskim šumama.
Za vrijeme cvjetanja raznog medonosnog bilja, pčele sele od Iloka preko Krndije, Banovine i Bilogore pa sve do Like i Gorskog Kotara.
Šampioni su kvalitete meda na brojnim natjecanjima, a priznata kvaliteta meda od strane kupaca, samo im je još dodatna potvrda da svoje pčelarenje obavljaju s tehnologijom i procesima koji jamče kvalitetu prirodnog pčelinjeg meda.
Pčelare s oko 650 košnica i ubrajaju se u jedne od najvećih selećih pčelara u Hrvatskoj.
Proizvode oko 12 vrsti meda, ovisno o godišnjem dobu, vremenskim prilikama i biljkama koje cvjetaju, i sve druge pčelinje proizvode (propolis, matična mliječ, cvjetni prah, vosak). Način života, prehrana, fizička i psihička iscrpljenost, stresna stanja, onečišćenje okoliša negativno se odražava na otpornost ljudskog organizma.
Prilagodba čovjeka na nov način i dinamiku života zahtjeva jače izvore kvalitetne energije. Time će vrijednost pčelinjih proizvoda – meda, propolisa, matične mliječi i peluda, poznata u narodnoj medicini i znanosti imati sve veće značenje.
Na dan svetog Ambrozija 2021. obitelj Knežević je otvorila Muzej pčelarstva koji se nalazi u Šiškovcima. U njemu se nalazi više od 450 starih eksponata kojo svjedoče o povijesti pčelarstva. U sklopu muzeja je i knjižnica s više od dvije stotine naslova, a najstarija je knjiga iz 1879. godine. Muzej je kruna obiteljske medne priče Kneževića.
Nekoliko godina prije, prvi su u Hrvatskoj otvorili apikomoru za provođenje apiinhalacije pčelinjim zrakom. Otvaranje apikorome ulazak je u zdravstveni turizam, dok je muzej oblik seoskog turizma. I ulaz za svakog posjetitelja je besplatan!